No video

Stop - Bllofi i mjekes Robo dhe pajisjes se saj, analizat hedhin! (08 nentor 2018)


Reli Kollcaku
Reli Kollcaku

😲😲😲😲😲😲

Vor Monat
Bujar Haziri
Bujar Haziri

ore ca ben kio idiote moi koqe kandari ca hekishe ti program . kompjutri apo njeriii kio duhet varur o njeres se kio isemur njerzit nga trut

Vor 2 Monate
Antalya Love
Antalya Love

Uaaaa cfare behet,po si moj i nxore kto rezultate,se ti i bere nje EkG qe tregon pulsin dhe te rrahurat e zemres !!! Nga dolen kto te tj ??!! Dmth pacientit i duhet te mjekohet 1 muaj me ilace. Hajde mashtrim hajde,skandal,turp,talleni me njerzit i beni te semure !!! Burg moj meriton ti dhe te hiqet lishenca !!

Vor 3 Monate
Alpacino Bisha
Alpacino Bisha

Jeni te medhenj per ate zot juve jo vetem na sillni humor po jeni nje emission qe po luftoni njerezit e korruptuar qe as shteti nuk arrin ti luftoj Bravo ju qofte 😎

Vor 3 Monate
Soni Ago
Soni Ago

Sa dhishêm! Kto qe tha kjo dokroresha i kane te gjithe pothuajse qe nga te 30-tat,.. nuk e kuptoj pse cuditeni, hmm

Vor 3 Monate
Inida Enesi
Inida Enesi

Me gjith respektin per emisionin tuaj dua tju them qe ja keni fut kot kesaj here e jeni treguar injorante.me behet qefi qe Dr Alma paska sjell ne Tirane nje aparature te tille.skaneri qe ajo perdor ti kap semundjet shume here me pare se te shfaqen e shume here me pare se ti kapi laboratori.un jetoj ne Dublin e ketu ka plot qendra si prsh e Dr Almes.Suksese Dr ne punen tende.edhe urime qe paske filluat nje rruge te tille.

Vor 3 Monate
Inida Enesi
Inida Enesi

Nuk ia vlen per mua te merrem me individe qe kan bere 5 klase shkolle E dyta aparati qe ka Dr nuk eshte i njejti me ate qe treguan ata te emisionit

Vor 3 Monate
gjergj kastrioti
gjergj kastrioti

Po po pralla me mbret ne 1 seconda te dalin tgjitha analizat. Turp te te vije qe e mbron.

Vor 3 Monate
fred kostricani
fred kostricani

shko vizitoju ti Enida ke Alma: Mos je gje naj shoqe/kusherire/a moter e saja?

Vor 3 Monate
Alida Hoxallari
Alida Hoxallari

Kjo doktoreshe eshte apo fallxhore Hahaha e cfare nuk bejne aty ne shqiperi ti vete ne doktori i thua me dhemb gishti ai thote je keq je duke vdekur si te te marrin lek😢😢

Vor 3 Monate
Teuta Lamce
Teuta Lamce

Pse si keput nje pordh vajza dhe ti thot doktoredhesh uuuuu qenkam semur mos ma ver re

Vor 3 Monate
Lili Adamo
Lili Adamo

Po' kjo kurva alma Ku e ka gjetur ate kopjuter

Vor 3 Monate
Lili Adamo
Lili Adamo

Pupupu cbejne keto doktoresha PA dipllome te Isha aty do ja Kisha hequr breket mu ne koke do ja vinja por para sheshit Skenderbeut po' kjo prostetut e pse nuk e arestojne

Vor 3 Monate
Fatbardha Dreger
Fatbardha Dreger

Uaaaa e tmerrshme, o zot cfare mashtruese, a e din ajo mashtruesja qe si eshte skanjeri, se une I kam bere me shume se 3 skanjer ose MRT quhet ne Gjermani, o hiqjani licensen asaj mashtruese, bravo Stopi 👏,

Vor 3 Monate
Regi dina
Regi dina

Burg per kete mashtruse legene pler baxhell

Vor 3 Monate
Elda Ramaj
Elda Ramaj

Ajo nuk futet ne burg, perkundrazi ha leket e njerezve e ne disa raste edhe burrat.

Vor 3 Monate
DRIN MATO
DRIN MATO

po mir une shume dakort jam per te gjitha ca thate. po kaq te paftyre jeni qe beni kto lloj pislliqesh ? ai aparat nuk te ben analiza por te jep metabolizmin e trupit. me sakt qe ta kuptojne njerzit e thjesht te jep mungesen e vitaminave ne trup dhe nuk te ben analiza. mos i keq informoni njerzit se e degjeneruat kte popull dhe persa i perket laburatoreve privat si puna e genuisit qe po na i beni rreklam juve ata ti marrin leket kot se i kemi aq njerez sa te dime se ca behet aty me analizat. po shkove dy here te japin po te njejten pergjigje. un e kam bere vet ate aparat dhe infeksionin qe kisha sma ka gjetur asnje laburator privat dhe vetem ai aparat ma gjeti. turp tju vije qe beni te tilla antirreklama se ju paguajne dhe ju mbushin xhepat. te njejten gje bet dhe me qumshtat e me kosat ju. dhe me shume gjera te tjera kshu beni. dhe nje gje tjeter. si ka munci qe shkoj dhe nje e njohura ime e beri aparatin dhe doli qe ishte me cdo gje ne rregull dhe 1 vit mbas lindjes kishte shume mangesi ne trup persa i perket vitaminave. mos mashtroni o sajmir se gjerat qe i kemi provuar vet nuk na hidhni dot hi syve.

Vor 3 Monate
Irida Balliu
Irida Balliu

Po qe aparati e beri dhe peshqirin e semure si e shpjegon ti?

Vor 3 Monate
Dorothea saraj
Dorothea saraj

Ti injorant ,ajo duhet te jesh ti qe po mashtron njerezit dhe shkruan ketu me emer fallc .vajzat qe ben aparatin duhet te coheshin ne varezat e shares sipas pallavrave qe u than aty .

Vor 3 Monate
Aferdita Fetahaj
Aferdita Fetahaj

Qeky emision fort I mir edhe ju Moderator fort te mir veshun bukur tanaheret perfekt po kam ni verejtje sdi Mos MA merrni perte madhe po sdi dy qysh shuuuuum PA lidhje pom doket qeto dy vajzat te bukra Jan boll nuk jam diqka ku der vajzav po qeky Vallzim Sa pa lidhje pom doket ky emision Sa I mir me qet Vallzim Sa pa lidhje ky asht mendimi jem ju pershendes nga kosova

Vor 3 Monate
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej

Pershendetje Ajo pajisje eshte kurth Per pacientet sepse te fusin ne programme per te marr leke Dhe nuk e di se kur baron Pragrami pra shesh te punish muaj per muaj per ata te aparateve ka dhe ketu ne greqi Me kete merode veprojne dhe ata Po ne filling nuk te marrin leke Kur vete atje pastaj te thone te njejtat gjera dhe pastaj thone per programmer dhe probleme QE ke Mos harmoni se punon nje personel she ai personel do jaguar Dhe kjo eshte nje merode per te genjyer njerezit

Vor 3 Monate
Sunflower 15
Sunflower 15

Si gjithmon. ""doktori"""nuk te len PA gjo😆😆😆😆😆

Vor 3 Monate
Luigj Lekgegaj
Luigj Lekgegaj

jeni te pa pare ju pershendese

Vor 3 Monate
Luigj Lekgegaj
Luigj Lekgegaj

jeni te pa pare ju pershendese

Vor 3 Monate
Fortnite Daily
Fortnite Daily

Minimumi i denimit per kte specie, heqja e mitres qe mos kete mundsi te shtohet.

Vor 3 Monate
Anila Rama
Anila Rama

Pupuuuuu .Respecte Sajmirit e Gentit. France...

Vor 3 Monate