STEALTH & VINZ - A JE NORMAL? (HELLBANIANZ)


Lindi Sula
Lindi Sula

Noizy mbretiiiiiiiii On Top of the Rest

Vor 2 Stunden
mateo cakalli
mateo cakalli

Hellbaniez kendojn per qef jo per lek

Vor 11 Stunden
DILL3R FooxX
DILL3R FooxX

#hellbanianz #gangsta

Vor Tag
r Rizaj
r Rizaj

smm4 digjoe buthqir i mutit !! #HELL

Vor Tag
xEnEsHB
xEnEsHB

ja qifsha ropt ati pevaqice #HELLBANIANZ4LIFE

Vor Tag
Mreti Llana
Mreti Llana

Yl

Vor 2 Tage
ali agolli
ali agolli

Paskeni qen shum t dobt me nje diss ja u ka qi famen su bet me te gjalle

Vor 3 Tage
Anna
Anna

U bot dhe ju si politika bla bla bla... Mos shaj tjetrin per fam sepse talentin e ka dhe smundesh me ja mohu.

Vor 3 Tage
Lindi Sula
Lindi Sula

Por harrova te them se noizy nuk ja kthen disin sepse esht mbreti i rrepit. NOIZY the best On Top Of The Rest

Vor 2 Stunden
Lindi Sula
Lindi Sula

Hellbanianz kendon per qef jo per fam e as per pare sikur s4mm. Hellbanianz ka grupin ma te forte ne ne gjith boten ne rrethin e londres. Burrelsat Dibrane dhe Kuksjanet ma te fortit.

Vor 2 Stunden
FrankieDev
FrankieDev

Shoutout to London's Shqipes ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ Checkout my channel and hit the subscribe button

Vor 4 Tage
Astrit Misini
Astrit Misini

Kta ja shqipe t verteta

Vor 4 Tage
Noel Luis
Noel Luis

Por prap noizy eshte me mire

Vor 4 Tage
Noel Luis
Noel Luis

Super fare kendon ky

Vor 4 Tage
albania gang HB
albania gang HB

HB๐Ÿค˜๐Ÿค˜๐Ÿค˜๐Ÿค˜๐Ÿค˜๐Ÿค˜

Vor 4 Tage
Mario Cerulo
Mario Cerulo

Kto sna lan me punu mor va qifsha rracen boll bonet Bla bla boni lek dhe mos boni zo.

Vor 4 Tage
Santi Bisha
Santi Bisha

LONDON CITY CONTROLED FROM ALBANIA

Vor 4 Tage
Santi Bisha
Santi Bisha

Super hit

Vor 4 Tage
Omer Bajrami
Omer Bajrami

This is heat bro ๐Ÿ”ฅ

Vor 5 Tage
Xhoni Hoxha
Xhoni Hoxha

๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ชโค

Vor 5 Tage
Maxxx. Musta
Maxxx. Musta

Support ALBOZz von Germany!!!!!!

Vor 5 Tage
Stamos Lats
Stamos Lats

๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•

Vor 7 Tage
Enea Tabaku
Enea Tabaku

๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ’ฃ๐Ÿ’ฃ๐Ÿ’ฃ

Vor 7 Tage
eri.B ALB
eri.B ALB

2020 ? lool ... forever HB๐Ÿ’ธ

Vor 8 Tage
lekai Alekai
lekai Alekai

Sealth ft vinz grupi shqipev

Vor 8 Tage
Granit Hatija
Granit Hatija

Like nse edhe ti jeton ne angli si cunat e Londres #HELLBANAINZ ๐Ÿ‘โค

Vor 8 Tage
Dardania AL
Dardania AL

๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ Europe will be ours Revenge is coming what they do in the past,Albania and Kosovo are poorest country thanks to this fucking Europe that help Serbs to stole our lands They split Albania in 5 country....

Vor 9 Tage
Moon Light
Moon Light

Dardania AL karma bro, now there are Albanians everywhere in Europe

Vor 7 Tage
Visi Visibraha
Visi Visibraha

grupi maj I fuqishim ne London hellboz

Vor 10 Tage
ninja
ninja

Ja ke qi nanen S4mm

Vor 10 Tage
FL Studio 12 Shqip
FL Studio 12 Shqip

Mu kall Telefoni tu e ngu

Vor 10 Tage
Sea Hunters
Sea Hunters

2:02 kush eshte goca me fustan te kuq?

Vor 11 Tage
The mechanic Mechanic
The mechanic Mechanic

Nice ๐Ÿ‘

Vor 11 Tage
Landi Xhulaj
Landi Xhulaj

@tus shikojeni te top comments fansi jone๐Ÿ˜‚๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

Vor 11 Tage
loni gaming tv
loni gaming tv

E sa per info medelina ska nejvoj per qato fondet e tu more refugjat i londres

Vor 11 Tage
loni gaming tv
loni gaming tv

E sa per info medelina ska nejvoj per qato fondet e tu more refugjat i londres

Vor 11 Tage
AlbaniaGaming
AlbaniaGaming

KTO E MOREN FAMEN VET S4mm e mori famen prej noizyt ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Vor 11 Tage
FERO ALLES BABA
FERO ALLES BABA

Jo vetem prej noizyt edhe prej katilit qe e ka permen ne kong edhe prej on-records tu i bo disse

Vor 9 Tage
METIGaming
METIGaming

Disi i Vetmi qe ska shum dislike ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Vor 12 Tage
Hip Hop / Rap
Hip Hop / Rap

Hallall va boft zoti ๐Ÿ™

Vor 13 Tage
Hip Hop / Rap
Hip Hop / Rap

๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 13 Tage
Kreni hellbanianz
Kreni hellbanianz

Hb per ata qe e din....ben like

Vor 13 Tage
Niko Krifa
Niko Krifa

Bravi ragazzi.ju lumd

Vor 14 Tage
jetmir bajqinovci
jetmir bajqinovci

kolombin e kena midis londre sonte medelina pa ne nuk ka fonde

Vor 14 Tage
Fortluk 07
Fortluk 07

๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

Vor 14 Tage
kevi kondi
kevi kondi

diss me i bukur qe kam nigju noi her

Vor 14 Tage
Alexandros Psaras
Alexandros Psaras

bestt bro i love youuuuu

Vor 15 Tage
Fjolla Cacaj
Fjolla Cacaj

OTR jon shum tfort pi isatgramit juve sguxon me ju ni kush se jeni baba .........love HELLBANIANZ

Vor 15 Tage
Marco De Rinaldis
Marco De Rinaldis

rop ne pith kenga

Vor 15 Tage
bjori Bj
bjori Bj

๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‘ŠHB GATI PER DHUNE๐Ÿ‘Š๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

Vor 15 Tage
redblack undercover
redblack undercover

๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž

Vor 15 Tage
Agon bossi
Agon bossi

Otr ju kish qi npidh deri sa te mrrije ne bark more refugata te londres

Vor 16 Tage
Drenzzy YT
Drenzzy YT

Ska qa thu sem pevaqica munet me palu pidhin se ju ka shkatrru karrjera e flliqt ja qifsha motren kiss tash

Vor 16 Tage
fabjan fabjan
fabjan fabjan

Diss shum t'fort u ka ba s4mm(1gur 2plluma).

Vor 17 Tage
Bil Martini
Bil Martini

Ska ca me than ke kenga 1 gur 2 plluma se ja ka gjet se lante ne lavazh

Vor 17 Tage
Clark Kent
Clark Kent

ejj shqipe tlondres a ka me pas naj tjeter fire diss si ky a jo

Vor 17 Tage
Wellargaben
Wellargaben

๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

Vor 18 Tage
Klodi Klod
Klodi Klod

kengetaret me te mire shqipet n'londer

Vor 18 Tage
Klodi Klod
Klodi Klod

shume bukur

Vor 18 Tage
Hellbanianz Official
Hellbanianz Official

Fuck this team me kurora Fuck that bitch nga tetova HB Gang

Vor 18 Tage
Vissi W
Vissi W

Like kush e degjon ne 2019...dhe qe jane vertet p.dha some keta...

Vor 18 Tage
eri.B ALB
eri.B ALB

ma mir bo vetvrasie se po te shkon edhe emri ahhaahhahaha #OMEGADISS e ka bo pishman varrosin per ket emer SHIT ... โค๏ธ HB RIP OTR 4 EVER me kete D1SS.

Vor 18 Tage
Youtube Gaming
Youtube Gaming

Katunare Hasi ๐Ÿ‘พ๐Ÿ–•๐Ÿป

Vor 18 Tage
Brandon Ndoci
Brandon Ndoci

Kur Jam i mole du me arl me you

Vor 19 Tage
Lisander Mernica
Lisander Mernica

Edhe neper gazeta te zvicrres jeni dal... Bravo ๐Ÿ‘๐Ÿป ๐Ÿค˜๐ŸปHB

Vor 19 Tage
BENJAMIN JR VEVO
BENJAMIN JR VEVO

All my respect from Hell (๐Ÿ”ฅAfghanestan๐Ÿ”ฅ)๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

Vor 20 Tage
zamira serani
zamira serani

Fake otr king of world ju jeni fake

Vor 20 Tage
Sajmir Ajet
Sajmir Ajet

4 Milion :D !!

Vor 20 Tage
H kawakami
H kawakami

ๆœ€ๅˆใฎๆ›ฒใ‚ขใƒ„ใ™ใŽ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ

Vor 20 Tage
TehCreeperMan 69
TehCreeperMan 69

I saw this on TV

Vor 21 Tag
SKร‹NDER Gaming
SKร‹NDER Gaming

Je nona fare o Vinz

Vor 21 Tag
Gaming Ghost
Gaming Ghost

Gruja feros a hahahahahahah

Vor 15 Tage
Sami i
Sami i

Qka kari ju keni gju bre burr njerit๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•hala babo je ivogel bre per s4mm pom dhimesh met than hala je thmi๐Ÿ˜‚

Vor 22 Tage
Sami i
Sami i

+XhevaaT Axhami O thmi i karit ta Ha dadat binjake tiqifsha stanict e nanes๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•

Vor 20 Tage
XhevaaT Axhami
XhevaaT Axhami

+Sami i ti qi dekmit ngoj ti pshurri njo ka njo

Vor 20 Tage
Sami i
Sami i

+XhevaaT Axhami Ti fol per veti se mamin ngoj ta qi ๐Ÿ–•๐Ÿ”ซtarrasi karin ngoj

Vor 20 Tage
XhevaaT Axhami
XhevaaT Axhami

lexoji pak portalet italiane kto jan ilaqi per gangsterat e londres

Vor 21 Tag
The Crimson Reapers
The Crimson Reapers

๐Ÿค˜i keni palu kurwat โšก

Vor 22 Tage
Paldo Paldo
Paldo Paldo

Kush karin do me bo beef me hb

Vor 22 Tage
acke
acke

Very god job.. Pozdrav from serbia ๐Ÿ‘

Vor 22 Tage
Dijonis Official
Dijonis Official

O kokPiDha kjjo eshte muzik......mos na qani karin me rrojzin noizy si karin e ka ๐Ÿ˜‚ Oooo 13 vjecara kariiiii

Vor 22 Tage
eri.B ALB
eri.B ALB

Dijonis Official ma shum pluma ne trup se sa veshje ahhaah ๐Ÿ”ฅ ja ka QR rip noizy

Vor 18 Tage
musa hasko
musa hasko

HB

Vor 22 Tage
BRISA KALLAร‡I
BRISA KALLAร‡I

bosatt kushoo valter sterkaj ju pershendet

Vor 22 Tage
Lot_ Nga_bytha
Lot_ Nga_bytha

Jeni ropqiraaa

Vor 22 Tage
TUS
TUS

Big up from Greece ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท

Vor 22 Tage
Artan Hasa
Artan Hasa

+Servisi Maxi ok flm

Vor 3 Tage
Servisi Maxi
Servisi Maxi

+Artan Hasa te keqen e anglishtes vlla

Vor 3 Tage
Santi Bisha
Santi Bisha

Thanks

Vor 4 Tage
noah del rey
noah del rey

Fuck off

Vor 8 Tage
Geni Geni
Geni Geni

TUS big love for you from Albanians ๐Ÿ™๐Ÿผ๐Ÿ’ฏโค๏ธ

Vor 9 Tage
ะœะธะปะพะณะพั€ะฐั†
ะœะธะปะพะณะพั€ะฐั†

ะ‚ัƒั€ะฐั’ ะšะฐัั‚ั€ะธะพั‚ ะกะบะตะฝะดะตั€ะฑะตะณ ะกะ ะ‘ะ˜ะ.

Vor 23 Tage
ะœะธะปะพะณะพั€ะฐั†
ะœะธะปะพะณะพั€ะฐั†

ะžะฟั€ะพัั‚ะธ ะธะผ ะ‘ะพะถะต ะฝะต ะทะฝะฐั˜ัƒ ัˆั‚ะฐ ั‡ะธะฝะต.

Vor 23 Tage
Joni Gaming TV
Joni Gaming TV

Phuu qa kom qef me ardh ju nKosov po smuni se punt i keni keq me shtetet Qr

Vor 23 Tage
Follow One
Follow One

kush karin po don beef All my shqipes canibalz

Vor 23 Tage
Besson
Besson

2:45

Vor 23 Tage
Besson
Besson

1:55

Vor 23 Tage
anxhelo Beqiri
anxhelo Beqiri

ME HB SKA RIVAL ๐Ÿ™โค

Vor 24 Tage
Dijar saqipi
Dijar saqipi

Fucccccckkkkkkk kara jeni

Vor 24 Tage
Kristina Kaperi
Kristina Kaperi

๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜‡๐Ÿ˜‡๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ

Vor 24 Tage
Salloni Tasa
Salloni Tasa

London City Kontrolla

Vor 24 Tage
Frederik Prroj
Frederik Prroj

ma mir bo vet vrasje se po tshko dhe emri โ˜ปโ˜ปโ˜ปโ˜ป

Vor 24 Tage
A London
A London

E kom 1 rrjesht per ata qe mshajn prej Londre ๐Ÿ˜‰

Vor 24 Tage
Mariglen Murataj
Mariglen Murataj

personi ma rrezik qe keni Orjola Marashi ๐Ÿ–•๐Ÿ–•

Vor 25 Tage
Noldi Uka
Noldi Uka

E kam ni rresht per qato qe m'shajn prej londre๐Ÿ‘Œ๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•

Vor 25 Tage
Erlis Aziri
Erlis Aziri

Shko be boni detyrat e

Vor 27 Tage
Cristian Gega
Cristian Gega

Non bbbnj

Vor 27 Tage
blibli 32
blibli 32

Coglioni di merda non sapete cos'รจ il vero rep

Vor 27 Tage
Real Madrit
Real Madrit

Para se me ti kthy komt tani e kupton mir qe sjam normal

Vor 27 Tage
Amanda Danjolli
Amanda Danjolli

0:50 fav partttt

Vor 28 Tage
xoni xoni
xoni xoni

Shqipet e keni djeg

Vor 28 Tage
Mili unikkatil tba Mili unikkatili tba
Mili unikkatil tba Mili unikkatili tba

Nmotrej

Vor 28 Tage
Faridi Lumnjani
Faridi Lumnjani

BOSS JENI

Vor 28 Tage
Faridi Lumnjani
Faridi Lumnjani

KINGA JENI

Vor 28 Tage
Mario11 Mario11
Mario11 Mario11

Columbin e kena midis londre โค๏ธ๐Ÿค˜๐Ÿค˜๐Ÿค˜๐Ÿ’ช๐Ÿ‘Š๐Ÿ‘‘๐Ÿพ๐ŸŽค๐Ÿ”ซ๐Ÿ’ท๐Ÿ’ฐ๐Ÿ’ท๐Ÿ’ท๐Ÿ”ชHB

Vor 28 Tage
seeking truth
seeking truth

Mans from Birmingham but got to shout out these man too real for road

Vor Monat

Nรคchstes Video

ILLMILL - Off Records

03:02

ILLMILL - Off Records

ILLMILL

Aufrufe 574 000

IEMAND KWAM UNSUN VERSTOREN...

11:33

IEMAND KWAM UNSUN VERSTOREN...

Jeremy

Aufrufe 216 972

UPDATE week 16 | BRUGKLAS S7

6:09

UPDATE week 16 | BRUGKLAS S7

BrugklasTV

Aufrufe 236 572

Gjiko - Maybach me shofer

03:27

Gjiko - Maybach me shofer

REDBOX Entertainment

Aufrufe 3 700 000

RONY - SHQIPET (Official Video 4K)

03:07

RONY - SHQIPET (Official Video 4K)

EGO films

Aufrufe 526 000

S4MM - 1 Gur, 2 Plluma

03:35

S4MM - 1 Gur, 2 Plluma

S4MM

Aufrufe 5 700 000

Don Phenom - Kena Pare (Prod. CekicBeatz)

02:34

Getinjo - Sillet

03:38

Getinjo - Sillet

2EURO MUSIC

Aufrufe 2 500 000

Buta - Pse Ke Ardh Ktu

03:48

Buta - Pse Ke Ardh Ktu

BUTA

Aufrufe 2 600 000

Future - First Off ft. Travis Scott (Lyrics)

3:48