No video

Mozzik x Getinjo - Para Siempre (prod. by Miksu & Macloud & Rzon)


 • Am Vor 4 Monate

  MOZZIKMOZZIK

  Dauer: 3:25

  MOZZIK x GETINJO - PARA SIEMPRE
  ► wmg.click/Mozzik_ParaSiempreAY
  MOZZIK
  ⇒ Instagram ► instagram.com/mozzik/
  ⇒ Spotify ► zyrk.us/MozzikSpotify
  ⇒ Mozzik Kanal abonnieren ► zyrk.us/mozzikabo
  GETINJO
  ⇒ Instagram ► instagram.com/getinjo/
  ⇒ Spotify ► zyrk.us/GetinjoSpotify

  MUSIK
  Verlag: Warner Chappell Music, Edition Kray/Warner Chappell Music, Copyright Control
  Text: Mozzik, Getinjo
  Musik: Miksu & Macloud
  Produktion: Miksu & Macloud & Rzon
  Mix: Miksu & Macloud
  Master: Milian Mastering
  VIDEO
  Video by Orkan Çe
  ⇒ Instagram ► instagram.com/orkan.ce/

  Walk This Way Records
  ⇒ Kanal abonnieren ► zyrk.us/WtWabo
  ⇒ Instagram ► zyrk.us/WTW_IG
  ⇒ Facebook ► zyrk.us/WTW_FB
  (P)+(C) 2018 Walk This Way Records, under exclusive license to Warner Music Group Germany Holding GmbH / a Warner Music Group Company.

  loredana  2euro  orkan ce  veysel  bushido  palmen  raf camora  bonez  gzuz  187  capital bra  kmn  eno  aon  xatar  walk this way  sonnenbrille  pa pa  ti amo  albania  banger  warner  rap  summer cem  locosquad  farid  

Ajlina Krasniqi
Ajlina Krasniqi

Para siempre. ❤❤❤

Vor 6 Tage
Rudolf Shqalshi
Rudolf Shqalshi

0:40 autobusi i kamzes

Vor 7 Tage
Ricarda Janzen
Ricarda Janzen

Hi i Love you music😍

Vor 8 Tage
Reina Adora
Reina Adora

My lova

Vor 11 Tage
flashy mashy
flashy mashy

Geil

Vor 15 Tage
miltox6
miltox6

Para para siempre💪

Vor 18 Tage
Bojka Bojka
Bojka Bojka

Complimenti ragazzii

Vor 18 Tage
Football Only
Football Only

Oh yeah yeah yeah oh yeah yeah

Vor 18 Tage
Rexhep Demrozi
Rexhep Demrozi

Jeni👑👑

Vor 19 Tage
Albania GM
Albania GM

mos u quditni bineqt e kamerit jon pi haha peace kinga jeni

Vor 21 Tag
Bajram Shala
Bajram Shala

Ronald lushi ja hansh karin🖕🖕🖕🖕🖕🖕

Vor 21 Tag
Bajram Shala
Bajram Shala

Para para seperme para se perme u pulu pu aje tum ngu qa jam tu knu 🖕🖕😎😎😎😎

Vor 21 Tag
beto boss
beto boss

Bravo suksese mozzik shum te dua love mi mozzik❤❤

Vor 22 Tage
Martin Barjamovic
Martin Barjamovic

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱para simre

Vor 24 Tage
MATRIX 2004
MATRIX 2004

Repi Shqiptar më i miri në Botë, bravo MOZZIK dhe GETINJO jeni 1sha.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 25 Tage
Emine Tairi
Emine Tairi

Love it

Vor 28 Tage
Erdi Krasniqi
Erdi Krasniqi

#2EuroGang for ever

Vor Monat
Hamez sofjani
Hamez sofjani

kenga e bukur me dy vllezer ,mozzik , getinjo

Vor Monat
Ylli Gashi
Ylli Gashi

Sa fort eeeee♥♥♥♥♥♥

Vor Monat
Drinart Bajrami
Drinart Bajrami

mpelqejn kang e ktynve gjithmon por kjo kang ka deshtuar

Vor Monat
Drinart Bajrami
Drinart Bajrami

+Zonja Fazilet dhe te Bijat Alsat M po si kta youtuberat si graniti prej 3 subcribe ne 50k subcribe

Vor 27 Tage
King Gamer
King Gamer

+Drinart Bajrami aha e di edhe konga mozzik cocaina qi e kan fshi i ka pas 60M po ajo mashumti 10M i ka ska ma shum edhe madami ja 4M i ka ani ajo gigi e rines i ka ja 4M

Vor 27 Tage
Drinart Bajrami
Drinart Bajrami

+Zonja Fazilet dhe te Bijat Alsat M e di qe blejn viewsa veq deshta me bo pak hajgare se kta kurr sjon kaq tfamshum 😀😀

Vor 27 Tage
King Gamer
King Gamer

+Drinart Bajrami po normal se krejt tjert i blej per qata kan shum si fero e kta kurvat kejt i blejn perqata 15m e 20M kto kejt te verteta kanga e feros gang gang si ka as 2Milion te verteta sa banor i ka kosova 1.8Mln pej tyne ktu jan ja 350K tjashtit tjert

Vor 27 Tage
Drinart Bajrami
Drinart Bajrami

+Zonja Fazilet dhe te Bijat Alsat M pse a veq me i ble duhet aa

Vor 27 Tage
Behije Meniqi
Behije Meniqi

Bravo bre veq vazhdoni

Vor Monat
KinqDaxidϟ
KinqDaxidϟ

Hier ist das Deutsche Kommentar wonach du Gesucht hast

Vor Monat
ardi game tv
ardi game tv

O bossi

Vor Monat
Gogu Super sem gan
Gogu Super sem gan

🥰

Vor Monat
Roni Kuqi
Roni Kuqi

8000000000000000000000000000000000

Vor Monat
PHlamur ph
PHlamur ph

Minuta 2:26 oohohooho legjenda getinjoooo 🔥🔥🔥🔥

Vor Monat
Dito
Dito

Ky djali o i pa pam.tony Montana

Vor Monat
marjol myrtaj
marjol myrtaj

😍😍😍😍😍

Vor Monat
Hava Ramadani
Hava Ramadani

Cili osht ma i mir mozzik apo getinjo like nese mozzik koment nese getinjo

Vor Monat
Ella Ella
Ella Ella

3,4 mio tpa vjedhta tish kan n on records ja kishin ba 34 mio Shyqyr qe jon dal e bile i kan views real

Vor Monat
Tv Shqip
Tv Shqip

Numri 1

Vor Monat
Tv Shqip
Tv Shqip

Numr 1

Vor Monat
Bossi Emir
Bossi Emir

Ti që nuk e lexon ket koment e ki 5

Vor Monat
Ben Lushi
Ben Lushi

Mos shum dobt

Vor Monat
Feyza
Feyza

1:15 Loriii

Vor Monat
gueenmedinaaniffo jesicachoco2
gueenmedinaaniffo jesicachoco2

❤❤😍😍😍👍👍👍👍👍👍

Vor Monat
ks boy arifi
ks boy arifi

kiki ujom ziki dis parasimpre

Vor Monat
Majlinda Thimo
Majlinda Thimo

Um falni po mozziku a asht i kosoves a asht i shipnis?

Vor Monat
Majlinda Thimo
Majlinda Thimo

Trippieredd Fans aha shum faleminderit

Vor 21 Tag
Trippieredd Fans
Trippieredd Fans

jeton ne gjermani amo vendlindja eshte kosova qyteti ferizaji

Vor Monat
Geni Bibaj
Geni Bibaj

aj?u ajsh

Vor Monat
cim bekteshi
cim bekteshi

Nice to mozzik and getinjo

Vor Monat
Gogu Super sem gan
Gogu Super sem gan

Love ooooooolllllllllll

Vor Monat
Roni Kuqi
Roni Kuqi

i fort je more mozzik

Vor Monat
Lorenzo Karis
Lorenzo Karis

super kombinim

Vor Monat
Arisa Islami
Arisa Islami

Mozzik Getinjo ❤️👌

Vor 2 Monate
Mstafa Jaman
Mstafa Jaman

Loradana ist besser

Vor 2 Monate
Ersi Zeka
Ersi Zeka

meimiresenojzy

Vor 2 Monate
Gzim Rrustemi
Gzim Rrustemi

Geti baba i repit

Vor 2 Monate
Mensur Hajrullah
Mensur Hajrullah

Jo mensuri nga banulla t Dua shum

Vor 2 Monate
kari kari
kari kari

vinzi eshte me I mire

Vor 2 Monate
Anife jakimi
Anife jakimi

hah qa kengee

Vor 2 Monate
Ersi Zeka
Ersi Zeka

Boos njesh

Vor 2 Monate
Ersi Zeka
Ersi Zeka

babastars

Vor 2 Monate
Ersi Zeka
Ersi Zeka

ersi

Vor 2 Monate
Matke deafault
Matke deafault

Go serbia

Vor 2 Monate
Ibja Klex
Ibja Klex

mozzik me pelqen dhe kenga me kiden premtimet 😇😍

Vor 2 Monate
arbi xhelja
arbi xhelja

$$$$$$$

Vor 2 Monate
arbi xhelja
arbi xhelja

mozik je flak

Vor 2 Monate
Albania Video
Albania Video

👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Vor 2 Monate
Albania Video
Albania Video

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Albania Video
Albania Video

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Monate
Nelka Nelka
Nelka Nelka

uuaauu

Vor 2 Monate
albaner gaming tv
albaner gaming tv

getinjo💥 mozik 💣 loredana 💣 te gjithe 💥💥💥💥❤💞💕

Vor 2 Monate
albaner gaming tv
albaner gaming tv

u bafshi milionera nese vetem 1 subscribe ma bani

Vor 2 Monate
Ersi Zeka
Ersi Zeka

the boos

Vor 2 Monate
Ersi Zeka
Ersi Zeka

Yllat emotes

Vor 2 Monate
Ersi Zeka
Ersi Zeka

Yllat emotes

Vor 2 Monate
Mladen Bokan
Mladen Bokan

Это лучшая песня когда-либо из России

Vor 2 Monate
alma mehmetaj
alma mehmetaj

👑👑

Vor 2 Monate
TBA HB HELLBOZ TBA
TBA HB HELLBOZ TBA

brrrrravooo

Vor 2 Monate
Bianka Camaj
Bianka Camaj

Ky getinjo asht love, mor love ❤

Vor 2 Monate
PC GAMER
PC GAMER

kang koti

Vor 2 Monate
Halime Bozhdaraj
Halime Bozhdaraj

mat mirt jeni

Vor 2 Monate
Matke
Matke

alo albanci prosti seljaci lizalaga tvoja mama 29(4 ) duvaj ga alfabetagama#jebemalbanca

Vor 2 Monate
game hack
game hack

Mos u befsh milioner nese e shikon kete koment 😂🤣🤑

Vor 2 Monate
Lindi Dervishi
Lindi Dervishi

O tyben kam qef un ju dy me mrri más nalti Veq Qe m dokni djem t mir. Kush jau ka inati robt ja qifsha une si e lexut si se lexut sma nin . Ama Pej krejt kongtarve Pos per juve kam Qef me mrri. Getinjon e Kim ngu moti po Qe i erdh dita hallall ju koft Veq bazhdoni t fort jini

Vor 2 Monate
albijona Alili
albijona Alili

Love💋🍒💌

Vor 2 Monate
Sebile Selmani
Sebile Selmani

Para semprii para sempri

Vor 2 Monate
ALBANIA hellbanianz
ALBANIA hellbanianz

Mozzik ft VINZ =? Komento si do jet dhe like sub 🙏

Vor 2 Monate
Harbin Hamza
Harbin Hamza

Bravo like boss

Vor 2 Monate
Florim Bytyqi
Florim Bytyqi

shume te fort jeni

Vor 2 Monate
Kidda Tøw
Kidda Tøw

🤴🏻❤️☝🏻Mozzik

Vor 2 Monate
Eronik Hajrullahu
Eronik Hajrullahu

ju dua ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍☝☝👍👍

Vor 2 Monate
Erjona Aetovska
Erjona Aetovska

Na alt sind das Zwillinge oder wat

Vor 2 Monate
Jasin Ismani
Jasin Ismani

HAJDE BABA

Vor 2 Monate
Jasin Ismani
Jasin Ismani

bravo baba zik dhe getinjo

Vor 2 Monate
ALBKING
ALBKING

Mozzik - DISS NOIZY ( Ghetto ) !!! http://www.youtube.com/watch?v=iWJ6rXcGsds

Vor 2 Monate
Enearrushi Sallaku
Enearrushi Sallaku

10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000here me i mire se fero

Vor 2 Monate
Klea Sara
Klea Sara

Ne nje mendje jam

Vor 2 Monate
Bujar Muslija
Bujar Muslija

Zmjjajko8 you

Vor 2 Monate
xhemsila tor
xhemsila tor

Ju lumt te dyve jeni te mrekullueshem bra

Vor 2 Monate
Vetrina.1 Vetrina.1
Vetrina.1 Vetrina.1

Like kush menon qe ska ma hit

Vor 2 Monate
ItsToni Gaming
ItsToni Gaming

Shum happy getinjo n kit kang qyrjani levizjet hahahaha 😍😍❤

Vor 2 Monate
JONA LAMNICA
JONA LAMNICA

hej kiki un jam ziki

Vor 2 Monate
Muli 300
Muli 300

Ndër reperat mat kqi nks 🤮🤮🤮 whack

Vor 2 Monate
Kasa Barata
Kasa Barata

Soolking & getinjo & mozzik toop

Vor 2 Monate
pipthatt official
pipthatt official

Pse kaq pak klikime kjo super keng ? 😐

Vor 2 Monate
arbon gashi
arbon gashi

Loqk t kam

Vor 2 Monate
AIDA CELAJ
AIDA CELAJ

TI MOZZIK JE I MIRE TI GETINJO JE I BUKUR

Vor 2 Monate
Servete Miroci
Servete Miroci

Bravo u bon dy kingat bashk

Vor 2 Monate
melisa krasniqi
melisa krasniqi

Veq vazhdoni kinga ju kom ♡♥

Vor 2 Monate
Suel Ukella
Suel Ukella

💗✌

Vor 2 Monate
Muhabi Musliu
Muhabi Musliu

Gaga shum e fort

Vor 2 Monate
Lindjon Nimanaj
Lindjon Nimanaj

2:19

Vor 2 Monate

Nächstes Video