Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje (Official Video)


Egzon Ujkani
Egzon Ujkani

Lavdi deshmorve

Vor 13 Stunden
besnik koka
besnik koka

Shum kenga emir

Vor Tag
Fatos Luca
Fatos Luca

Tahir sinani nji patriot me zemer tmadhe nji tropojan e shqiptar i vertet, qe luftoi dhe e fitoj luften e kosoves, dhe prap e vazhdoj luften per liri te shqiptarve te maqedonis, jeten e la ne male te bibres(korab), kte keng duhet ta ngjojn ca tropojan 'pordha' e tdojn gjakun e shqiptarve dhe mos te nxisin urrejtje mes veti qe ne tirane shifen shtremt me dibrant e me ca rrethe tjera, jo ti prej dibre jo un prej kuksi jo ai prej tropoje

Vor 2 Tage
Fatmire Morina
Fatmire Morina

Buon anno 2019

Vor 5 Tage
Roni Inter
Roni Inter

Gold ag ze potent dhe patriotik ne kengπŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’ͺπŸ’ͺ

Vor 5 Tage
Moza Demaliaj
Moza Demaliaj

Ju lumte goja.e respekte.

Vor 7 Tage
Imer Kosova
Imer Kosova

O gold ag SUPER valla a mun nummrin mema thon vllaqko πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ’—πŸ’—πŸ’—πŸ’—

Vor 7 Tage
Sami Bushkola
Sami Bushkola

Respekte

Vor 11 Tage
Rrahim Osmani
Rrahim Osmani

hallall gjini i nanes po mu terqethet trupi ka pendexhoj ket kang hallall ju koft

Vor 11 Tage
Aferdita Ahmeti
Aferdita Ahmeti

RRESPEKT PER TMADHIN E SHQIPTARIS πŸ™πŸ™πŸ‘β€πŸ’Ž

Vor 11 Tage
Thesar Mmajt
Thesar Mmajt

ILIRIDAAAAA πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

Vor 11 Tage
Qamil Koka
Qamil Koka

aaaass ????????😒😯😑😯😐😧😧 .........

Vor 12 Tage
Gazmir Gazmir
Gazmir Gazmir

Kalaja e dodes 🀩❀

Vor 14 Tage
Heracles Leon
Heracles Leon

die dreckigste Sprache, die ich je gehΓΆrt habe

Vor 15 Tage
Gazmend Hoxha
Gazmend Hoxha

Bravo ju lumt goja shpirti i ti qoft ne xhenet inshallah

Vor 15 Tage
Ymer Shabani
Ymer Shabani

Ti i treti mire e paske.goja te lumte

Vor 15 Tage
Ymer Shabani
Ymer Shabani

Te lumte te dyve.e ti Goldi ma i qarti ne boteπŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺπŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 15 Tage
Ervis H
Ervis H

πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

Vor 16 Tage
Ardi Bislimi
Ardi Bislimi

RESPEKT PER ARIAN AGUSHI GOLDEN AGE shum i fort ne patriotizem ...

Vor 18 Tage
drilon meholli
drilon meholli

K8

Vor 21 Tag
Den Isaak
Den Isaak

πŸ‘πŸ‘

Vor 23 Tage
Ida Ida Bajrami
Ida Ida Bajrami

Jeta ime kosov βœŒβœŒπŸ‘‰πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¨πŸ‡­πŸ‡¨πŸ‡­πŸ‡¨πŸ‡­πŸ‡¨πŸ‡­πŸ‡¨πŸ‡­πŸ‡«πŸ‡·πŸ‡«πŸ‡·πŸ‡«πŸ‡·πŸ‡«πŸ‡·

Vor 24 Tage
Shpendd Byqqmetii
Shpendd Byqqmetii

So reper ky me kuptimin e plot t fjales.. ma shpifi.

Vor 24 Tage
Metihe Xhemaili
Metihe Xhemaili

Pra e pershendes nga Zemra shun Bezhet paq jet te lumtur te gjat πŸ˜€πŸ’πŸ’πŸ˜˜

Vor 24 Tage
Metihe Xhemaili
Metihe Xhemaili

Legjend. O djal sa bukur kendon zemra te kendoft paq jet te gjat o Bos i Bosaave hahaha shum bukur zemrush vetem vazgdo suksese kΓ€ng prefekt ju lumt petshendes nga Suedia πŸ˜€πŸ’πŸ’πŸ’πŸ’πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ’πŸ’πŸ’πŸ’πŸ’

Vor 24 Tage
Bunjaku Bunjaku
Bunjaku Bunjaku

πŸ‘Œ

Vor 26 Tage
Ane Selmani
Ane Selmani

πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‘

Vor 26 Tage
Arlind Berisha
Arlind Berisha

Cili shqiptar mujti me ba ket Kang dislike respekt per familjen sinani

Vor 27 Tage
Armend Dodaj
Armend Dodaj

Te umt

Vor 27 Tage
Arif HasaniΓ¦w.zæææqΓ₯a0ΓΈezuøØæa
Arif HasaniΓ¦w.zæææqΓ₯a0ΓΈezuøØæa

KspssoAsij

Vor 28 Tage
Arsim Benni
Arsim Benni

πŸ‘πŸ‘πŸ‘β€οΈ

Vor 28 Tage
5,000 Subscribers with no video
5,000 Subscribers with no video

β€οΈπŸ‡·πŸ‡Έβ€οΈπŸ‡·πŸ‡Έβ€οΈπŸ‡·πŸ‡Έβ€οΈπŸ‡·πŸ‡Έβ€οΈπŸ‡·πŸ‡Έβ€οΈπŸ‡·πŸ‡Έβ€οΈ πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’©

Vor Monat
jugoslovenski srbin
jugoslovenski srbin

Majku vam jebem

Vor Monat
jugoslovenski srbin
jugoslovenski srbin

Djecu ti jebem i sve tvoje i ovga sto pjeva mjkemu se najebem

Vor 26 Tage
Gjevdet Bajraktari
Gjevdet Bajraktari

jogosllavski ropt ti qifsha krejt

Vor 26 Tage
Special edition
Special edition

Shqiperia Krenohet me Tropojen trime . Lavdi trimave te Tropojes dhe te gjithe Shqiperise !!!!

Vor Monat
Gjevdet Bajraktari
Gjevdet Bajraktari

kujna si pelqen kjo kang at Nan npidh ja qifsha. I fort je gold agi tlumt

Vor Monat
Mili Gaming TV
Mili Gaming TV

Shummm shummmm kΓ«ng e mir

Vor Monat
marlon horstmann
marlon horstmann

πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘‹πŸ‘‹πŸ‘‹πŸ‘‹πŸ‘‹πŸ‘‹πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™ Ju lumt

Vor Monat
marlon horstmann
marlon horstmann

Ju lumt πŸ™πŸ™πŸ‘πŸ‘

Vor Monat
luard Mulaj
luard Mulaj

te lumt goja o gold bosi

Vor Monat
SHQIPE SHQIPE
SHQIPE SHQIPE

A e din dikush se ku muna me porosit ket xhamperin e gold ag me uçk

Vor Monat
Fatmir Ceku
Fatmir Ceku

Zemra ju knoft gjithmon

Vor Monat
XENIGaming TV
XENIGaming TV

1sh je

Vor Monat
Vera Vera
Vera Vera

sa m'knaqin kanget e tua patriotike...marsh nje nuse te mire Gold AG

Vor Monat
Elton Celaj
Elton Celaj

Urime rroft populli ilir...

Vor Monat
Sara Stafa
Sara Stafa

Je kopja e njej njeriu te perkryer vetem ty ja vlen met mar si kopje nga gjith njerzija..

Vor Monat
Sara Stafa
Sara Stafa

Je mbret je prin je njeriu me me vlera qe egziston .je mysliman I perkryer myslimane jom dhe un

Vor Monat
Hajdar Maliku
Hajdar Maliku

Bravoo Vlla Gold AG 1 je e ska tjeter o vlla rrespekte per Arjanin

Vor Monat
Jetlir Hoti
Jetlir Hoti

o gold AG a i shet qato trenerka me shkrun texti i muzikes ? se shom um pelqen qikjo muzik!!!

Vor Monat
YaakovKatz
YaakovKatz

fuck muslims

Vor Monat
Covera Shqip
Covera Shqip

Fuck you

Vor Monat
Egzona Salihu
Egzona Salihu

πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘

Vor Monat
Fadil Salihu
Fadil Salihu

Rroft uqk

Vor Monat
Taibe Selmani
Taibe Selmani

kush osht shqiptar nuk bon dislaka o muta gold ag rroft uqk-ja e ismet bexheti kongetar i mir

Vor Monat
Syarta Krasniqi
Syarta Krasniqi

Z Gold Ag bravo per kangen. Ku ka djem ksi kosoves trima Kosova ime 1345678901244 Lika i kipej meje du shum namaz po falesh o

Vor Monat
Ανέστης ΞœΞ±Ξ½ΟƒΟ„Ξ΅Ξ»Ξ»Ξ―
Ανέστης ΞœΞ±Ξ½ΟƒΟ„Ξ΅Ξ»Ξ»Ξ―

Poooooooooooo

Vor Monat
Bruh
Bruh

01 01 2019

Vor Monat
arton antwerp
arton antwerp

ikni o bisha se e fort o berisha πŸ‘

Vor Monat
Eri Dema
Eri Dema

Nish je

Vor Monat
Dalton alijaja
Dalton alijaja

bossi

Vor Monat
doni fero
doni fero

100

Vor Monat
siononcool
siononcool

Косово јС Π‘Ρ€Π±ΠΈΡ˜Π°!!! Убиј ΡˆΠΈΠΏΡ‚Π°Ρ€Π°!!!

Vor Monat
leon 007
leon 007

O te pshursha mjekrn qema ki gold kari

Vor Monat
Florind Capric
Florind Capric

Emocionuese!!!

Vor Monat
Mentor Pozhegu
Mentor Pozhegu

RrΓ«spekt nga Gjakova

Vor Monat
bizantium ,Iliricum G.I.S
bizantium ,Iliricum G.I.S

Kosova shtet u kryyy. Kosova ushtri u kryyyy Shqipri etnikee dheeee jenaaa te lireeeeee te gjithhhh

Vor Monat
Tropoja Tropoja
Tropoja Tropoja

Tropoja eshte Malsia e Gjakoves.Zjarr Tahir Sinani

Vor Monat
Xhovalin Bushgjokaj
Xhovalin Bushgjokaj

Je luan

Vor Monat
Mikli Manuka
Mikli Manuka

Dibra lind dhe i don trimat β€πŸ‘

Vor Monat
Besim Bajraktari
Besim Bajraktari

KΓ«ng shum e mir πŸ€™

Vor Monat
Natasha Troci
Natasha Troci

Po normal qe ti je kengetar qe kendon per shqiperin e jo per mercedes e ferrari se ma e shtrejt se gjaku i shqiptarit nuk eshte mercedezi apo ferrari

Vor Monat
Elita Elita
Elita Elita

zemer Te kemi te duam me zemer e shpirt te lumte goja o Gold AG numer nji je ne trollin shqiptar Respekt numer 1 jeeeeeeee

Vor Monat
Illyrian 1
Illyrian 1

Kush osht nga Tropoja? A ka naj femer tmir nga Tropoje

Vor Monat
Geri Berat
Geri Berat

Aq e mir sa ti shkerdhe krejt Ropt e shpis tyri pidh lepur

Vor Monat
Dada e mire
Dada e mire

KENGE SHUME E MIRE DUHET DEGJUAR PATJETER,

Vor 2 Monate
Zenel Cani/ Shkolles se Bashkuar
Zenel Cani/ Shkolles se Bashkuar

Dada e mire po e ki mire kenga shume e mire Edhe nga je ti ?

Vor 2 Monate
Adrian Gashi
Adrian Gashi

πŸ‡½πŸ‡°KosovaπŸ‡½πŸ‡°

Vor 2 Monate
Haxhi Dervishi
Haxhi Dervishi

Po hiqe at flamur se le nam a per ket flamur e kan dhon jeten Deshmoret e Atdheut

Vor 2 Monate
Mumoo Ahmedi
Mumoo Ahmedi

SHQIPRI BE SHQIPRI

Vor 2 Monate
Altion Morina11
Altion Morina11

Shum bukur

Vor 2 Monate
Ibrahim Llapashtica
Ibrahim Llapashtica

πŸ‘ŒπŸ‘β€β€πŸ’ŽπŸ’Ž

Vor 2 Monate
Netta Antonetta
Netta Antonetta

Mall per Tropoje!

Vor 2 Monate
Erza Zhabari
Erza Zhabari

Gold ag kendofsh gjithmon

Vor 2 Monate
K I M nema predaje
K I M nema predaje

SHIPTARI NGA JE SHIPERIJA I MUZIKU KRADETE; NGA JE ALA SHIPERIJA!

Vor 2 Monate
Etrit Morina
Etrit Morina

bravo

Vor 2 Monate
Bionda Berisha
Bionda Berisha

Per qdo kend qite kang edhe per tropojen erdh reni shum kang e bukur veq vazhdoni jeni kengtari me i mir ne Shqiptari

Vor 2 Monate
TAULANT IKONOMI
TAULANT IKONOMI

Pershendes shqiptar kudo qe jan tΓ« lidhemi me shumΓ« me njeri tjetrin qe mos tΓ« futet as nji bir kurve qe tΓ« na percaj

Vor 2 Monate
Agron Alijaj
Agron Alijaj

Respekt per te gjithΓ« ata se ju kendojn deshmorve te Kombit. Lavdi deshmorve

Vor 2 Monate
Adelina Desku
Adelina Desku

aniesa

Vor 2 Monate
Bardha Krasniqi
Bardha Krasniqi

Ju lumt se shum mir e keni kendu e meritojn tgjith ata qe dhan jeten per ket ven komplimente per goldin dhe begjetin

Vor 2 Monate
Ervin Leka
Ervin Leka

RroftΓ« TROPOJA

Vor 2 Monate
Sadie Hyseni
Sadie Hyseni

Ju lumt kombinim perfekt teksti gjithashtu

Vor 2 Monate
Besa H
Besa H

Sa her ndegjoj kengtet e Goldit .. Emocjonohem me qan zemra Me rrjedhin lot sepse Gold din te te prek ne piken mat dopt .. te dua Kosova ime nuk te ndroj me asnje vend ne Bot πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±

Vor 2 Monate
Bosnjak Sandzak u srcu i dusi
Bosnjak Sandzak u srcu i dusi

πŸ‡§πŸ‡¦πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’ͺ☝️😍

Vor 2 Monate
U C K Shqiperi Etnike
U C K Shqiperi Etnike

Gold AG πŸ‡¦πŸ‡±

Vor 2 Monate
Temo Bile
Temo Bile

Shum mir πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 2 Monate
rus rusi
rus rusi

Gold ag yll

Vor 2 Monate
Refki Bekaj
Refki Bekaj

BBBRRRAAAVVOO GOLDEN AGπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

Vor 2 Monate
Meriton Qunaj
Meriton Qunaj

gold ag ma imiri reper

Vor 2 Monate
DrilAA.
DrilAA.

BABA I KTI SPORTIπŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺ

Vor 2 Monate
Florjan Trepca
Florjan Trepca

Sali Berisha Legjenda e Malsis se Gjakoves

Vor 2 Monate
Ibrahim Geri
Ibrahim Geri

ibo

Vor 2 Monate
Klajdi Xhambazi
Klajdi Xhambazi

πŸ’œπŸ’œπŸ’œπŸ’œπŸ’œπŸ’œπŸŒΉπŸŒΉπŸŒΉπŸŒΉπŸŒΉπŸŒΉπŸŒΉπŸŒΉ

Vor 2 Monate
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj

Vend ma te mir se Tropoja nuk ...e as njerez..ka si ne gjithe shqiptaria.... po jo me te mire...ska se Dardania .se Troy is.Tropoja...

Vor 2 Monate
Melisa Kushutani
Melisa Kushutani

Tedua

Vor 2 Monate

NΓ€chstes Video

Gold AG - Dy Krisma ( Gezuar 2019 ) Eurolindi & Etc

03:28

Argjenda Selimi - Ilahi per Elvis Naçin

04:14

Argjenda Selimi - Ilahi per Elvis Naçin

n'Kosove Show

Aufrufe 845 000

Tegen de nummer 1! - KELDERKLASSE 15 #7

13:45

Dani & Bes Kallaku - O bir

03:16

Dani & Bes Kallaku - O bir

Bes Kallaku

Aufrufe 4 400 000

Argjenda Selimi - Qabe moj e bukur je

03:45

Argjenda Selimi - Qabe moj e bukur je

n'Kosove Show

Aufrufe 7 500 000

Gold Ag flet per Vllezerit e tij  !

03:55

Gold Ag flet per Vllezerit e tij !

Kojshia Show

Aufrufe 61 000

Trump Undercuts His National Emergency Declaration: A Closer Look

10:36

Trump Undercuts His National Emergency Declaration: A Closer Look

Late Night with Seth Meyers

Aufrufe 2 259 023

FROZEN 2 Trailer (2019)

2:20

FROZEN 2 Trailer (2019)

FilmSelect Trailer

Aufrufe 27 658 117

Loneliness

12:30

Loneliness

Kurzgesagt – In a Nutshell

Aufrufe 5 696 965

TOP 10 BIZARRE BROODJEAAPVERHALEN! 😲

11:05

Kitbull | Pixar SparkShorts

8:58

Kitbull | Pixar SparkShorts

Disneyβ€’Pixar

Aufrufe 3 004 945