No video

Ftesë në 5, Ish- konkurrentja e Big Brother zbulon më shumë nga jeta, 8 Nëntor 2018, Pjesa 1


Latif Ajdini
Latif Ajdini

dhumpir bre

Vor 2 Monate
Sonila Jora
Sonila Jora

e shkreta dy i puthi me big brather po ky i shkreti i funit

Vor 2 Monate
Krisi Ervin
Krisi Ervin

Sa e perkedhelur meso te flasesh ne tv se le nam

Vor 3 Monate
Anima Aur
Anima Aur

Sa pa takt kjo prezantuesja! I ben moral ksaj per ndershmeri ja tregon cka bere ne big brother i ve dhe foto ne ekran me ishin nderkohe qe e fton dhe e pyet gjithe kohes per Kristin.. e kush kjo harroi qe ndau alban dudushin nga gruaja kjo qe ben si engjell e moral Teas..

Vor 3 Monate
Alma Pejvani
Alma Pejvani

Bravoo e sakt.

Vor 2 Monate
Kola Dila
Kola Dila

Kjo upaska hi mara tan meshkujve te bb hahaha

Vor 3 Monate
Diana Najkolli
Diana Najkolli

Tea Kristi yje 👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Vor 3 Monate
Fatbardha Voci
Fatbardha Voci

Kush eshte kjo prezantuese??? Kjo eshte skandal. Therret e bertet kot me kot. Kjo eshte me e keqe qe ky kanal ka patur ndonjehere . O zot o zot po gjeni ndonje prezantuese qe ka finese e embelsi qe dhe njerezit te shohin your show. Kjo Tea sh.vajze e zgjuar.

Vor 3 Monate
Marie Shehu
Marie Shehu

😗

Vor 3 Monate
Arta Queen
Arta Queen

Bieta eshte super,sdi pse bertet shum ndonjeher

Vor 3 Monate
Mimi T
Mimi T

Nuk e kuptoj, si mund të tatohen të familje më income up 300.00 ! Kur dihet qe nuk mund të jetohet më keto te ardhura. Kudo ne bote actually u japin mbrapa para nëqofte familja eshte nën nivelin e jetesës . E tmerrshme

Vor 3 Monate
Luli Osmani
Luli Osmani

Brava! Kjo eshte njohja.nje here shoke the Kur puthen karakteret kalon ne fejese o bashkejetese

Vor 3 Monate
baby johnson
baby johnson

kte tean e mbaj mend te bb. puthi fisnikun , pastaj u lidh me veselin tani bashkjetoka me kristin 😂😂

Vor 3 Monate
Valentina Tina
Valentina Tina

baby johnson sa tia beje Letrat ketij te fundit dhe ky do i thote Ciao

Vor 3 Monate
Albanian 4tirana
Albanian 4tirana

Vec qirje bam doni

Vor 3 Monate

Nächstes Video

Loneliness

12:30

Loneliness

Kurzgesagt – In a Nutshell

Aufrufe 5 727 747

Monica's Podcast #1 - Nega & Nesim Najih

1:20:12

Monica's Podcast #1 - Nega & Nesim Najih

Monica Geuze

Aufrufe 311 609

VAN WELKE BANKZITTER IS DEZE TWEET?!

11:35

VAN WELKE BANKZITTER IS DEZE TWEET?!

Fifalosophy

Aufrufe 163 325

Trump Press Conference Cold Open - SNL

6:46

Trump Press Conference Cold Open - SNL

Saturday Night Live

Aufrufe 5 420 640

Seks op de Huishoudbeurs

2:17

Seks op de Huishoudbeurs

Omroep PowNed

Aufrufe 119 323

IS ZIJ WEL OF NIET MN VRIENDIN?

19:38

10 DINGEN DIE ALLE MOEDERS DOEN!

8:50

10 DINGEN DIE ALLE MOEDERS DOEN!

Dylanhaegens

Aufrufe 734 010

UPDATE week 16 | BRUGKLAS S7

6:09

UPDATE week 16 | BRUGKLAS S7

BrugklasTV

Aufrufe 236 421