No video

Fifi - Krimineli zemres (Official Video 4K)


 • Am Vor 3 Monate

  MaxProductionALMaxProductionAL

  Dauer: 3:13

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/4flr4DYLoyhWiE0SoRl7qS
  Deezer: www.deezer.com/en/album/77054112
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/krimineli-zemres-single/1440526956?ls=1&app=itunes
  Follow Max Production on:
  ►Instagram: instagram.com/maxproductional/?hl=en
  ►Facebook: facebook.com/MAXProductionAL/
  ►Website: maxproduction.net/
  Follow Fifi on:
  ►Instagram: instagram.com/fifi.official.fr/
  ►Facebook: facebook.com/fifi.Official.FR/
  Written by: Fifi
  Music: Apollo
  Prod.by : MaxAudio
  Koreografi & balet:
  Graciano Tagani
  Aurora Isaku
  Harqet:
  String Girls

  krimineli zemres  fifi  fifi krimineli zemres  

Nefeli Zhula OTR
Nefeli Zhula OTR

Shum bukur fifi

Vor Tag
Deny D
Deny D

Prandaj, njerëzit janë me zemër të lëkundur, dhe gjithë ditën e mbajnë mendjen atje. Por kjo këngë më pëlqen shumë, sepse tekstet janë përpunuar mirë, gjithashtu edhe muzika ja bën puf.

Vor 2 Tage
Julian Malbuqaj
Julian Malbuqaj

Ti dhe Buntrint Imeri kendoni shkelqyshem ju lumte

Vor 3 Tage
Mehmet Kaaravstaja
Mehmet Kaaravstaja

Deri tani nuk kam degjuar keng me te bukur

Vor 11 Tage
donna d
donna d

te dua fifi na knaqe

Vor 13 Tage
Melihate Deqi
Melihate Deqi

si gjith muzika teksti fenomenal 💗💗💗💗💗

Vor 13 Tage
Mehmet Kaaravstaja
Mehmet Kaaravstaja

💓😘

Vor 14 Tage
Xholaa
Xholaa

follow me on instagram @xholaa

Vor 16 Tage
DARK KILLER
DARK KILLER

No words....super kong...insane bit.......edhe pa dyshim zoni fabulous.....kjo esht kong jo baladat q t nxjerrin gjak nga veshi, t ences

Vor 18 Tage
Elsaida Lani
Elsaida Lani

Bravo fifi kjo kenge te kujton sa e forte eshte dashuria

Vor 21 Tag
Esmeralda Rica
Esmeralda Rica

Ke nje vokal te pa krahasuar Fifi 👏👍

Vor 21 Tag
VIPAT SHQIPTARE
VIPAT SHQIPTARE

http://youtu.be/WDU3OY00cN4 Prishet miqesia mes Florit dhe Fifit?! Pasi fshijne njeri tjetrin nga instagrami ,reagon kengetarja...

Vor 23 Tage
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta

Te un ke zon vend😍😍

Vor 29 Tage
Elidjona Korroveshaj
Elidjona Korroveshaj

bravoooooo fifi💋💋💋❤❤💖💖💖

Vor Monat
Jetar Kupa
Jetar Kupa

Super hit 🇦🇱

Vor Monat
Ajshe Ameti
Ajshe Ameti

😍😍😍😍😍😍

Vor Monat
Rexhina Melina
Rexhina Melina

Fifi je artiste zemer 👏

Vor Monat
Xhena Pashaj
Xhena Pashaj

Super keng super tekst super vokal Je nj nder kengetaret q dua m teper 😘😘

Vor Monat
Eddie Dalipi
Eddie Dalipi

Fifi je e mrekullushme me zë te embël vetem suksese të uroj, zoti të bekoft

Vor Monat
erijon gashi
erijon gashi

Vor Monat
elisa kovi
elisa kovi

Aurora dhe Graciano super yjee😍

Vor Monat
Era Era
Era Era

Kush menon se Fifi duet ta beje nje duet me florin 🤔

Vor Monat
Joel Official
Joel Official

1:17 Fireeeeeeeeee :")

Vor Monat
Dea Rifaj
Dea Rifaj

Vetem po i a bej replay kenges çdo minut kush pajtohet like

Vor Monat
Aid Krasniqi
Aid Krasniqi

motra jeme 😘😘😘😍

Vor Monat
Zani Lapraksi
Zani Lapraksi

super si gjithmone

Vor Monat
Ada Shkoder
Ada Shkoder

Super fifi te adhuroj diva

Vor Monat
Arife Saini
Arife Saini

🔥🔥👌👌krimineli i 💗tem 🔥🔥

Vor Monat
KIDA MUSIC
KIDA MUSIC

I love this song so much 😍

Vor Monat
ARE,L BJDX
ARE,L BJDX

love you fifi

Vor Monat
Lorena Dibrani
Lorena Dibrani

Shume mire këndon fifi 👍🏻

Vor Monat
Fatmire Asllani
Fatmire Asllani

Te dua fifi je ma emiraa ❤❤🌹

Vor 2 Monate
Fatmire Asllani
Fatmire Asllani

Perfekt muzik bravoo ❤❤😍

Vor 2 Monate
Flo Rina
Flo Rina

Ska femen ne kosov dhe shqipni se osht kaq e talentume per tekste dhe per zo, zoni sej filte Po hin nerr lekur Respekt!👸🏻

Vor 2 Monate
Hajrie Merko
Hajrie Merko

😘😘💜💜💜🖤

Vor 2 Monate
Hajrie Merko
Hajrie Merko

Nje kenge shum e bukur

Vor 2 Monate
Egli Chanel
Egli Chanel

Ti qe e she ket koment mir ja bon

Vor 2 Monate
Emiljana Gjoligaj
Emiljana Gjoligaj

Fifiii😍😍😍

Vor 2 Monate
Anife jakimi
Anife jakimi

super kong

Vor 2 Monate
Katerina Koshenaj
Katerina Koshenaj

Super🤩

Vor 2 Monate
Erion Gjonpalaj
Erion Gjonpalaj

Shum kenge e bukur

Vor 2 Monate
Kosovare Krassniqi
Kosovare Krassniqi

👏👏👏

Vor 2 Monate
Geraldo M
Geraldo M

Super keng

Vor 2 Monate
Arben Ibraimi
Arben Ibraimi

Fifii nr 1 je hallall te qoft as nje muzik se ke bo der sod keq ❤❤💪💪

Vor 2 Monate
Shkurte Krasniqi
Shkurte Krasniqi

Super super kenge, tekste i mrekullueshem. Zeri yt e e menyra se si ti kendon e bene me te veqant kete kenge.!

Vor 2 Monate
Anna Alvania5
Anna Alvania5

Fifi te adhuroj... je shum perfekte ❤ Estrada shqiptare kishte nevoj per nje yll si ti

Vor 2 Monate
Geri tv
Geri tv

Fifi super këngë. Gjatë ditës e dëgjoj mbi 30 herë aq shumë më pëlqejn. Ditën e nis me këtë këngë. Bravo Fifi.

Vor 2 Monate
Ziadet Hitaj
Ziadet Hitaj

behu gati see dotua qi pragun per CDO tallje foni poraqi

Vor 2 Monate
Mersilda Myftari
Mersilda Myftari

Super kenge, super vokal😚😚😚

Vor 2 Monate
xhemsila tor
xhemsila tor

Kjo muzik esht shum e mir bravo fifi te dua shumm♥ jem je

Vor 2 Monate
loredana mozzik
loredana mozzik

Fifi dhe ylli limani jan perlat e estrades shqiptare 💕💕💕💕💖❤❤❤

Vor 2 Monate
Andi Bobnaj
Andi Bobnaj

Fifi je nje artiste e vertet Like kush e degjon

Vor 2 Monate
Bekim Pro
Bekim Pro

Shum bukur me vend fjalet ke pershendetje nga ch tung 👍👏

Vor 2 Monate
Dritan Zacja
Dritan Zacja

Kriminel. Pse me do mua Pseeeee??,💖💖💖💙💙💙☄️💔💔

Vor 2 Monate
Bajrami Florentina
Bajrami Florentina

Thjesht me e mira

Vor 2 Monate
tayna ledri love
tayna ledri love

Hee lop sa nxori tayna doruntina direk edhe ti keng per dashni gjithashtu edhe rina fly ooo shtriga kjo o pra me ba gjanat vet jo mendimet e te tjera

Vor 2 Monate
tayna ledri love
tayna ledri love

Hahahhah mos ja fut kot po kjo lopa veq per me knu per dashni asht lopa ku ka shnce kjo mu har me taynen lopa

Vor 2 Monate
flawless .f
flawless .f

tayna ledri Zoi kur ka knu fifi per dashnin taynen se ka njoft kush

Vor 2 Monate
Shqipe Podrimja
Shqipe Podrimja

Ylllllll fifi🤗

Vor 2 Monate
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Dashurija e vertet esht frymarrje e vertet e shpirtit perjet kudo tjet shpirti dashuron nje her ne jet vertet e sthyhet kur para asgjeje nket bot vec dashuron pafundsisht me gjith forcen e shpirtit

Vor 2 Monate
Dark Parxdiise
Dark Parxdiise

Ku ka bre ma mir se me knu me gjith shpirt! Bravo te uroj sukses te metejshem me gjith kit vokal bombastik dhe magjeps 🔥

Vor 2 Monate
Argitomuca Anxhelaa
Argitomuca Anxhelaa

shum e bukur e paske qa

Vor 2 Monate
G B
G B

Wowww ... Sehr Starke Emotionen ... Hab Geweint ... Bravo FIFI ...

Vor 2 Monate
Marjo Korra
Marjo Korra

💕😘😘😘😍

Vor 2 Monate
Samy and Hillary
Samy and Hillary

Super kenge

Vor 2 Monate
gerta gerta
gerta gerta

E adhuroj muziken e kesaj kenge po dhe fifi je super yll👌👏💗💗

Vor 2 Monate
Albert Ndreu
Albert Ndreu

Ti edhe zef bega keni Lind per ket zanat

Vor 2 Monate
Super Eme
Super Eme

super vokal super tekst super interpretim me pak fjal SUPER FIFI

Vor 2 Monate
sara.v S
sara.v S

❣❣❣🌸🌸🌸

Vor 2 Monate
midi bacova
midi bacova

ca ka adele me shum se ty

Vor 2 Monate
Roela Beqiraj
Roela Beqiraj

, 😍

Vor 2 Monate
lendita Dreshaj
lendita Dreshaj

Je ni vajz shum e veqaaannnt 😍😍😍😍

Vor 2 Monate
vera cervanaku
vera cervanaku

Shume bukur💋

Vor 2 Monate
Vinjola Seferi
Vinjola Seferi

Ju thyfte gishti kush i ka dhene disslike

Vor 3 Monate
Ambra Kurti
Ambra Kurti

Bravo fifi

Vor 3 Monate
Teuta Tuta
Teuta Tuta

Vor 3 Monate
Leonida Lleshaj
Leonida Lleshaj

bravoooo fifi zeri yt eshte i mrekullueshem je fantastike

Vor 3 Monate
Islam Selmani
Islam Selmani

Super kennge si ajo zhurma ✋🌹

Vor 3 Monate
ERAA
ERAA

Urime Fifi per 1M😍😍😍

Vor 3 Monate
Anda Alla
Anda Alla

Super kenge complimenti

Vor 3 Monate
Buqe Ahmeti
Buqe Ahmeti

http://youtu.be/TlUfcCoJTVk

Vor 3 Monate
erblina Isaku
erblina Isaku

Oh cfare zeri,cfare teksti !!😍😍😍

Vor 3 Monate
Orges Nasufi
Orges Nasufi

Fifi I Love 💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖💖 💖

Vor 3 Monate
Ani Bani
Ani Bani

e du shum kete kenge eshte super kenga me e bukur e vitit

Vor 3 Monate
CR7 CR7
CR7 CR7

Wow

Vor 3 Monate
Enxhi. q
Enxhi. q

Ti prek telat

Vor 3 Monate
BeLi Kaja
BeLi Kaja

Përse kjo këngë alla "Kënga Magjike", në kohën e " Kënga Magjike", e jo në "Kënga Magjike"?!

Vor 3 Monate
Ankela M
Ankela M

Nese eshte kosovare, ok per dialektin, po nese eshte nga Shqiperia dhe imiton dialektin, do ishte budallallek!

Vor 3 Monate
LucidDreaming9
LucidDreaming9

Fifi  edhe  eshte  Kosovare....!

Vor 3 Monate
CR7 CR7
CR7 CR7

🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 3 Monate
alba Gashi
alba Gashi

🔊🎶🎶😭😭 te lumtë Fifi ♥️😍

Vor 3 Monate
Eva Lubovci
Eva Lubovci

Kjo keng ti bluan eshtrat ti ben hi me kuptimin qe ka ! Nje neder tekstshkrueset 100 % real ne trojet shqiptare ! Urime edhe zoti te ispiroft gjithmon ! FIFI✍✍✍✍👏👏👏👏👏

Vor 3 Monate
Naxhije Salihu
Naxhije Salihu

Shummmmmm e mir konga Fifi bravo sukses meetujte jeeshum emir dhe shum original dhe shum e zgjuar e sinqert te gjitha tmirat ike tedua

Vor 3 Monate
Leonita Nura
Leonita Nura

😭😥👌🏻👍🏻

Vor 3 Monate
wonderful song
wonderful song

❤ f fi fif fifi fifi-krimineli i zemres fif fi f ❤

Vor 3 Monate
wonderful song
wonderful song

fifi tdu shum shum shum shum shum shum 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😘😚😘😚😗😙😋😚

Vor 3 Monate
Qesh Me za
Qesh Me za

❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥qekjo o kang

Vor 3 Monate
Flavio Anesti
Flavio Anesti

Wowwww e pa pershkrushme suksese te pafund 🎵🎶

Vor 3 Monate
Boni Durres
Boni Durres

Bukur fifi

Vor 3 Monate
Ardjan Stermilla
Ardjan Stermilla

Bravo fifi ti je kengetare

Vor 3 Monate
jorgo tocka
jorgo tocka

Bravo FIFI JE NJE SUPER CITY STARTS

Vor 3 Monate
Dena Deni
Dena Deni

Vetem titulli kenges ka vler me shum kriminel I zemres

Vor 3 Monate
Selda sejko
Selda sejko

😍😍😍😍😍❤❤❤

Vor 3 Monate